1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ BLOG Üye Ol
veya
Üye Girişi Sepetim Hesabım bilgi@falbelo.com05337132799
Kategoriler
Ürün Filtreleme
Fiyatı görmek için ölçü seçiniz ÖLÇÜ:En (cm) x Boy (cm) x Yükseklik (cm)
Lütfen Renk Seçiniz.
Fiyatı görmek için ölçü seçiniz ÖLÇÜ:Çap (cm) x Yükseklik (cm)
Kutu Şekli Seçiniz
Fiyatı Görmek için Lütfen Seçiniz
Fiyatı görmek için lütfen ölçü seçiniz. ÖLÇÜ:En (cm) x Boy (cm)
Lütfen Çap Seçiniz
Lütfen İstediğiniz Harfi Seçiniz
Lütfen Rakam Seçiniz.
Lütfen Karakteri Seçiniz
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Kutu
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 288 Ürün
Karton İsim Kutu | Ad Kutu | İsme Özel Kutu
Karton İsim Kutu
1,025.00 TL
Ayıcık Kutu | Sevgililer Günü Kutusu | Teddy Kutu
Teddy Bear Kutu
220.00 TL

Asetat Kutu, Pleksi Kutu, Ahşap Kutu, Teneke Kutu, Dekoratif Kutular

Hayat hep bir yerlere koşturmakla geçiyor. İnsanlar geçimini sağlamak için koştururken kendilerine vakit ayırmıyor, hayattan zevk almayı unutuyor. Bu koşuşturmacadan en büyük zararı zevk için yapılan uğraşlar yani hobiler görüyor.

Birçok insanın zamanla ticari bir faaliyete dönüştürdüğü hobiler, ister hobi olarak kalsın isterse ticari faaliyete dönüşsün uygun fiyata istenilen nitelikte hobi malzemesi bulmaya, günlük hayatın karmaşası içerisinde zaman ayırmak genellikle mümkün olmuyor. Alınan bir hediyenin içinde bulunduğu pleksi kutu , bulunamaz bir malzeme gibi durmazken, ihtiyaç duyulduğunda bulunmaz olabiliyor.

Hobilerinizde Zaman Ayırın

Günlük hayatın koşturmacası içerisinde kendinize vakit ayırıp bir şeyler yapmak için gayret etmek gerekiyor. Hobilerinize zaman ayırmak, hem hayatın iş ve uyku arasında sıkışan monotonluğundan sizi kurtarıyor hem de zihninizi dinlendirerek iş veriminizi artırıyor. Haydi, kendinize bir şans verin ve boş vaktinizi televizyon yerine hobilerinize ayırın.

Biz Buradayız

Hobilerle uğraşırken yapılan en büyük hatalardan birisi belki de ihtiyaç duyulan malzemeye ulaşamayınca başka bir iş için ayırdığımız zamandan bir parça daha hobilere aktarmak yerine hobilerden vazgeçmek oluyor. Halbuki hobilerimiz de hayatımızın çeşnileri arasında yer alıyor. Bir iş alanına yönelenler de hobi sahiplerini çok dikkate almıyor.

Hobi malzemeleri, büyük mağazalarda daha çok evdeki işlerimizi de göreceğimiz malzemelerin bulunduğu küçük reyonlarla sınırlı kalıyor. Halbuki hobilerimiz, evde kırılan masayı tamir etmekle sınırlı kalmıyor. Tasarım için kullanacağınız tüm malzemeleri bir arada bulabileceğiniz sanal mağazamızla da biz buradayız. Falbelo olarak bize ister sitemizden ulaşın isterseniz sitemizde bulunan adres ve telefon numaralarından, aradığınız ürünlere ulaşacağınıza inanıyoruz

Neler Var?

Pasta malzemeleri ile başladığımız ticari hayatımıza, sektörde gördüğümüz ürün eksikliklerini gidererek büyümeye devam ediyoruz.

Ana ürün çeşitleri içerisinde;

  • Kutula,

  • Pleksi ayna ve ahşap,

  • Süsleme malzemeleri,

  • Cam malzemeler,

  • Magnetler,

  • Mum ve mumluklar,

  • Çiçek ve saksılar,

  • Çanta ve poşetler,

  • Lavanta keseleri yer alıyor.

Hediyelik ve hobileriniz için ne zaman ihtiyaç duysanız yanınızdayız ve ürün çeşitlerimizi talepleriniz doğrultusunda zenginleştirmeyi de müşteri memnuniyeti ilkemizin bir parçası olarak görüyoruz.

Sadece Kutu Değil

Aslında bazı malzemeler kendilerine verilen görevin dışında bir öneme sahip oluyor. Çok güzel tasarlanmış bir buket, kötü tasarlanmış bir kutu içerisinde anlamsız kalabiliyor. Ama tek bir gül, uygun bir ambalajda evinizin başköşesinde hayranlık uyandırabilecek bir dekor olabiliyor. O nedenle hiçbir malzemeye diğerlerinden bağımsız bakmamak gerekiyor. Alınan bir hediyenin paketini bile önemsiyorsanız neden kendi ürünlerinize aynı özeni göstermiyorsunuz.

Bir örnek olarak anlattığımız kutu, tüm süsleme ve hobi malzemeleri için geçerliliğini sürdürüyor. Sayfamızı ziyaret edin, isterseniz mağazamıza gelin ve dokunarak seçin.

Nasıl Alışveriş Yapacaksınız?

İster üye olarak internet üzerinden, isterseniz mağazamıza gelerek alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kaliteli ürünün yanında güvenli ödeme, hızlı teslimat ve ürünlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak koşulsuz iade garantisiyle hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.