Kategoriler
Ürün Filtreleme
Lütfen Renk Seçiniz.
Fiyatı Görmek için Lütfen Seçiniz
Ürün Özellikleri
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 27 Ürün
Kağıt Gül
Kağıt Gül
24.15 TL
Ortanca
Ortanca
31.00 TL
Pıtırcık
Pıtırcık
29.75 TL
Lateks Gala
Lateks Gala
19.75 TL
Top Çiçek
Top Çiçek
21.00 TL

Kumaş Yapay Çiçek

Gerçek görünümlü ve özel davetlerin vazgeçilmezi yapay kumaş yapay çiçek arasında dilediğinizi bulabileceğiniz seçenekler yer alıyor. Kullanım alanları geniş olan kumaş yapay çiçek modelleri ile düğün organizasyonları, nikâh, süsleme gibi birçok işlem yapılmaktadır.

Kumaş Yapay Çiçek Ürünleri

Kumaş yapay çiçekler arasında yer alan ürünler; ipek kumaş gül, mimoza, kumaş gül, çiçek kurdele, lateks gül, lateks çiçek, kâğıt gül, kâğıt çiçek, pıtırcık, gül yaprağı gibi ürünlerdir. Özellikle gül yaprakları masa üzeri süslemelerinde en çok kullanılan ürünler arasındadır. Kumaş ürünler arasında kullanılan ortanca, papatya, nar dalı, şakayık, orkide, kafa ortanca, incili kumaş çiçek, şebboy, ipek kumaş gül gibi ürünler birçok çiçek yapımında kullanılıyor.

Kumaş Çiçek Kullanım Alanları

Kumaş yapay çiçek kullanım alanları; çiçek yapımı, kutu süsleme, materyal süsleme, kına süsleme, düğün organizasyonu, nikâh masası süsleme, gelin arabası süsleme gibi birçok alanda kullanılan ve tercih edilen ürünler arasındadır. Gerçek görünümü, kaliteli kumaşı ve özel kesimiyle bulunduğu yere canlılık katıyor.

Kumaş Yapay Çiçek Fiyatları

Kumaş yapay çiçek fiyatları modellerine ve adetlerine göre değişmektedir. Toptan alımlarda irtibata geçerek daha uygun fiyatlara alımlar yapmanız mümkündür. Kullanım alanı ve adet durumuna uygun olarak online olarak sipariş ettiğiniz ürünler kısa sürede sizlere teslim edilir. Online satış olarak tomurcuk gül, yılbaşı çiçeği, berry, taşlı çiçek, ipek kumaş yıldız çiçeği gibi daha birçok ürünü sepete ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Dilediğiniz ürünleri stoklar doğrultusunda istediğiniz kadar alabilir, kendi çiçeğinizi oluşturabilirsiniz. Materyallere uygulanması oldukça kolay olup, gerçek görünümü ile kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Teslimat için özel ambalajında tarafınıza gönderim sağlanır, kullanımı uzun ömürlüdür. Kullanım alanınıza uygun olarak farklı renkler mevcuttur.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?