Kategoriler
Ürün Filtreleme
Fiyatı Görmek için Lütfen Seçiniz
Ürün Özellikleri
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 7 Ürün
Nergis  Çiçeği
Nergis Çiçeği
55.00 TL
Mimoza Çiçeği
Mimoza Çiçeği
34.50 TL
Tükendi
 Kalanchoe Çiçeği
Tükendi
Yılbaşı Çiçeği | Kokina Çiceği | Gerçek Kokina Çiçeği | Canlı Kokina

Saksı ve Çiçek Çeşitleri

İster kendinize isterseniz de sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz saksı ve çiçek çeşitleri oldukça kalitelidir. Özenle paketliyor, adresinize teslim diyoruz. Kaliteli malzemelerden üretilen saksılar özel tasarımlara sahiptir. Modern, şık ve gösterişli saksıları isterseniz boş olarak isterseniz de özel tasarladığımız çiçeklerle birlikte sipariş verebilirsiniz.

Canlı Çiçek Çeşitleri

Salonunuzu süsleyecek birbirinden özel iç mekan çiçeklerini firmamızda bulabilirsiniz. Kaktüs, sukulen ya da çiçekli bitkiler canlı ve bakımlıdır. Canlı çiçek çeşitlerimiz arasında en çok ilgi göreni Türkçe'de kalanşo olarak bilinen asıl adı Kalanchoe olan çiçektir. Pembe, beyaz, turuncu, sarı ve kırmızı renk çiçekleri olan ürünümüz, plastik ve 5.5 cm'lik bir saksı içindedir. Bakımı oldukça kolaydır. Toprağı kalitelidir. Çapraz ışık alan yerde toprağı kurudukça sulamanız yeterli olacaktır. Bir diğer çiçek çeşidimiz mini hawortialardır. Sukulent ailesine mensup olan ve zeybra çizgileri bulunan ürün 5.5 cm büyüklükte plastik bir saksı ile gönderilmektedir.

Saksı Çeşitleri

Terrakotta yani kırmızı çömlekten üretilen şirin saksılarımız, çiçeklerinize de çok yakışacak. 6 cm yüksekliği 6.5 cm çapı olan saksı görseldeki ile birebir aynıdır. Özel yapısı sayesinde bitki toprağının hava almasını sağlıyor. Böylece çiçeklerinizin daha sağlıklı ve canlı olmasını sağlıyor. Nostaljik havasıyla da son derece dekoratif duruyor. Terrakotta saksıları el boyası ile boyayarak özel tasarım ürünler haline getiriyoruz. Tasarım talebi olan müşterilerimizin beğenisini alıyoruz.

Çiçekli Saksı Çeşitleri

Saksı ve çiçekleri ayrı ayrı almak yerine özel tasarladığımız çiçekli saksı çeşitlerimize de göz atabilirsiniz. Balkabağı saksı, küre saksı, geometrik saksı, silindirik saksı ve küp saksılarda hawortia veya kalanşo çiçeği gönderiyoruz. Saksılar beton olup farklı renk seçeneklerine sahiptir. Ortalama saksı ölçülerimiz 5.5 cm'dir. İsterseniz bu tasarımlarda bulunan saksıları boş olarak da sipariş verebilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?