1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ 1000 TL ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ Kupon Kodu:"falbelo10"        1000 TL ve ÜZERİ % 10 İNDİRİM VE KARGO ÜCRETSİZ BLOG Üye Ol
veya
Üye Girişi Sepetim Hesabım bilgi@falbelo.com05337132799
Cam Oda Kokusu & Kolonya & Parfüm Şişesi
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 8 Ürün

Parfüm Şişesi fiyatları, parfüm şişesi modelleri ve parfüm şişesi çeşitleri uygun fiyatlarla burada.


Parfüm kokusunda tercihler kokuya özel olsa da, parfüm şişesi tercihleri beğeniye özeldir. Farklı şekil ve minyatür şekillerde hazırlanan bu şişeler, görenlerin ilgisini çekmeli ve beğenmesini sağlamalıdır. Şişenin görselliğindeki kalite içerisine konulan parfümün ışıl ışıl bir görüntüye sahip olmasını sağlamalıdır. Platformumuz üzerinde en güzel ve gösterişli parfüm şişelerini bulabilir, zevkinize özel ürünleri sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Farklı Boyutlarda Parfüm Şişeleri

Parfüm seçiminde kokunun yanı sıra parfüm şişesindeki gösterişte önem taşır. Parfüm satın almak isteyenler, şişesini beğendikleri parfümleri de mutlaka satın almak isteyecektir. Parfüm şişesi modellerimizi farklı boyut ve özelliklere göre sergilemekteyiz.

  • Oda kokusu şişesi,

  • Spreyli parfüm şişesi,

  • Kral tacı şeklinde oda kokusu şişesi,

  • Vazo şeklinde parfüm şişesi,

  • Bambu çubuk koku dağıtıcı gibi birbirinden özel parfüm şişelerini ve parfüm aksesuarlarını platformumuz üzerinde bulabilirsiniz.

En tasarım ve kaliteli parfüm şişelerini platformumuzda bulabilirsiniz.

Parfüm Şişelerinde Tarz Ürünler

Oda kokusu, parfüm ve dolma parfümler için parfüm şişesi ihtiyaçlarınız için modellerimizi inceleyebilirsiniz. En gösterişli parfüm şişelerini tasarlamakta ve uygun fiyat skalasında sunmaktayız. Güzel, cezbedici ve orjinal görsellikte bir parfüm şişesi, içeriğine konulan parfümü de daha albenili hale getirecektir.

Minyatür, naturel ve birbirinden güzel parfüm şişelerini kullanarak parfüm seçeneklerinizin müşterilerinizin ilgisini çekmesini sağlayabilirsiniz. Özel cam imalatına sahip olan cam parfüm şişeleri parfüm satışlarınızı artıracak kaliteye ve görselliğe sahiptir. Parfümlerinizi en dekoratif ve gösterişli şekilde sergilemek için ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Cam Parfüm Şişeleri

Parfüm üretimlerinizi tamamlayıcı özel parfüm şişelerini satın almak için platformumuzu inceleyebilirsiniz. Birbirinden güzel ve göz alıcı parfüm şişeleri cam tasarımlı ürünlerdir. Her birinde ayrı bir görsellik ve dekoratiflik sunulmuştur. Dilerseniz süslemeli parfüm şişesi satın alabilir, müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Taşlı, tüylü, yıldızlı parfüm şişelerini kolaylıkla dolum için kullanabilirsiniz.

Gold ve gümüş renk kapaklı cam parfüm şişelerini satın alabilir ve ürünlerinizi en egzotik şekilde sergileyebilirsiniz. Kare küp, dikdörtgen küp ve hürrem şekilli cam parfüm şişeleriyle en güzel parfüm sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Gösterişli ve kaliteli cam şişeleri oda parfümü şişe olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Parfüm satış shoplarınız için en özel ve en güzel farklı parfüm şişelerini platformumuzda bulabilirsiniz.

Oda Kokusu Parfümü

Şişe içinde oda parfümü ve kokusu ihtiyaçlarınız için kategorimizi tercih edebilirsiniz. Parfüm şişesi tercihleriniz için en gösterişli şişelerin bulunduğu platformumuzda oda kokusu da sunmaktayız.

Oda kokusu olarak;

  • Bebek pudrası,

  • Yasemin,

  • Lavanta kokularını sunmaktayız.

Tıpalı veya kapaklı olarak satışa sunduğumuz kokularımız farklı ve orjinal ürünlerdir. Parfüm şişelerinde en naturel ve gösterişli ürünler en uygun fiyatlarla sunuluyor. Beğendiğiniz, müşterilerinizin beğeneceğini veya ilgisini çekeceğini düşündüğünüz parfüm, oda kokusu, oda spreyi şişe çeşitlerini sitemizde bulabilir, en uygun ve taksitli fiyatlarla anında satın alabilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.